Zadzwoń: +48 22 393 39 00, 789 097 208 lub napisz: amar24@amar-translations.pl


O nasAmar24.pl


Najlepsze tłumaczenia przysięgłe ustne w Warszawie

Tłumaczenia przysięgłe ustne są szczególnie przydatne, gdy osoba podpisująca dokumenty notarialne nie zna języka polskiego. Tłumacz przysięgły, który posiada odpowiednie uprawnienia, potwierdza, iż podpisujący dokumenty rozumie ich treść. Korzystanie z jego usług konieczne jest przede wszystkim przy podpisywaniu międzynarodowych umów. Obecność tłumacza może się również okazać niezbędna podczas wypełniania formalności związanych z zawarciem związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego.

O nas

Tłumaczenia przysięgłe ustne w AmaR24.pl

Nasza firma dba o to, aby nie tylko nasze tłumaczenia przysięgłe stały na najwyższym poziomie. Nasi tłumacze doskonale radzą sobie z tłumaczeniami ustnymi, wymagającymi ogromnych kompetencji językowych oraz indywidualnych predyspozycji. Dlatego nasi tłumacze ustni są najlepsi z najlepszych. Aby nasz pracownik mógł jeszcze lepiej przygotować się do swojej pracy, zalecamy, jeśli jest taka możliwość, aby wysłać nam dokumentację, która będzie przez Państwa podpisywana. Nasza oferta, którą tworzymy w oparciu o nieustannie zmieniającą się rzeczywistość, obejmuje tłumaczenia na wiele języków europejskich, a także pozaeuropejskich. Mogą Państwo dokonać tłumaczenia na następujące języki: angielski, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, francuski, grecki, hiszpański, japoński, koreański, niderlandzki, niemiecki, norweski, rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, turecki, ukraiński oraz włoski.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo dodatkowo tłumaczenia przysięgłe ustne konsekutywne, które pozwalają na natychmiastowe tłumaczenie przemówień i dłuższych wypowiedzi, przy zachowaniu ich pierwotnego sensu i charakteru. Są one powszechnie stosowane na konferencjach, szkoleniach oraz spotkaniach biznesowych. Gwarantujemy Państwu, że tłumaczenia naszej firmy są jednymi z najlepszych na rynku, a jednocześnie nie narażają Państwa na duże koszta związane z samą obecnością tłumacza. Wszystkie stawki zawarte cenniku mogą być negocjowane, gdyż każdorazowo dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Korzystając z usług naszej firmy mogą mieć Państwo pewność, że otrzymają Państwo najlepszej jakość tłumaczenia przysięgłe ustne w najlepszej cenie.