Jak tłumaczymy?Tłumaczenia z dnia na dzień


W AmaR24 na Państwa życzenie możemy przygotować tłumaczenie już na następny dzień. Wyróżniamy 4 tryby zleceń, od których zależny jest termin wykonania usługi oraz jej cena. Dokumenty możemy dostarczyć do Państwa biura w Warszawie kurierem w trybie ekspresowym w ciągu maksymalnie 2-3 godzin od zakończenia pracy przez tłumacza.

Tłumaczenie zwykłe: (nie mniej niż 3 dni na tłumaczenie, poniżej 6 stron dziennie)
Tłumaczenie pilne: (nie mniej niż 2 dni na tłumaczenie, 7-9 stron dziennie)
Tłumaczenie ekspresowe: (nie mniej niż 1 dzień na tłumaczenie, 10-12 stron dziennie)
Tłumaczenie superekspresowe: (mniej niż 24 godziny na tłumaczenie lub powyżej 12 stron dziennie)

Dostawa tłumaczeń do klienta


Każde tłumaczenie możemy wysłać Państwu listem poleconym lub priorytetowym GRATIS. Dodatkowo oferujemy dostawę tłumaczenia kurierem do Państwa domu lub biura. W przypadku zamówień powyżej 10 stron tłumaczenia, dostawę kurierem na terenie Warszawy zapewniamy BEZPŁATNIE.

W przypadku bardzo pilnych zamówień za dopłatą, możemy odebrać oryginały dokumentów od Państwa z biura i dowieźć tłumaczenie na miejsce po jego ukończeniu. Zdarza nam się również w celu przyspieszenia pracy zacząć tłumaczenie z przesłanego nam skanu dokumentu jeszcze zanim dotrze do nas oryginał. Możemy też przesłać po tłumaczeniu skan gotowego tłumaczenia, a dopiero później dostarczyć fizycznie papierową wersję dokumentu do Państwa. Dla stałych klientów przy regularnych zleceniach możemy zapewnić stałą obsługę wraz z dowozem tłumaczeń do klienta i odbiorem oryginałów bezpośrednio od klienta.

Gwarancja 100% satysfakcji


Poniżej przedstawiamy Państwu referencje od naszych stałych klientów.

Polecają nasze usługi między innymi Brytyjsko-Polska Izba Handlowa i koncerny międzynarodowe takie jak KIA Motors Polska Sp. z o.o.

Nasza stała współpraca w zakresie tłumaczeń z AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o. dotyczy tłumaczenia różnorodnych dokumentów prawnych, w tym: orzeczeń sądowych, umów, wyciągów z rejestrów, aktów prawnych, upoważnień, pozwów i wielu innych. (...) Gdy zajdzie taka potrzeba, tłumaczenia wykonywane są przez to biuro w bardzo krótkim czasie na warunkach preferencyjnych wynikających ze stałej współpracy.

Kancelaria Kłoda Narkiewicz - Jodko Spółka Partnerska Adwokaci

Biuro z powodzeniem wykonuje zarówno tłumaczenia zwykłe jak przysięgłe, w tym tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Dokumenty tłumaczone przez AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o. tłumaczone są przez specjalistów mających rozległą wiedzę z zakresu poszczególnych gałęzi prawa. Otrzymane tłumaczenia zawsze w pełni oddają merytoryczną treść dokumentu i są wykonywane na najwyższym poziomie.

Kancelaria Adwokacka Ilasz i Wspólnicy

Tłumaczenia realizowane przez tłumaczy AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o. spotkały się z uznaniem uczestników. Usługi były wykonywane zawsze z najwyższą starannością i zgodnie z przyjętymi założeniami. Ze zrealizowanych zleceń szczególnie cenimy pracę tłumaczy podczas spotkań wymagających znajomości specjalistycznego słownictwa branżowego.

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Biuro tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o. regularnie wykonuje tłumaczenia przysięgłe dokumentów KIA Motors Polska Sp. z o.o. z wielu języków europejskich, a także języka koreańskiego. Współpraca z Biurem Tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS Sp. z o.o. jest bardzo udana. Ze strony biura możemy zawsze liczyć na dostępność tłumaczy i zapewnienie nam najlepszych tłumaczy, znających branżę i specyfikę naszej firmy oraz dobranych odpowiednio zależnie od specyfiki tłumaczonego dokumentu.

KIA Motors Polska Sp. z o.o.