O nasDlaczego AmaR24?


W AmaR24 tłumaczenia wykonują dla Państwa zawodowi tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem w wielu dziedzinach. Wszyscy Tłumacze Przysięgli z AmaR24 posiadają uprawnienia tłumacza przysięgłego nadane przez Ministerstwo Sprawiedliwości uzyskane po zdanym egzaminie. Rozległa wiedza merytoryczna i teoretyczna oraz ponad 20-letnie doświadczenie są gwarancją znakomitych przekładów.

Każde tłumaczenie przysięgłe przed oddaniem do klienta sprawdzane jest pod względem poprawności wszystkich danych przez niezależnego weryfikatora, aby wszystkie nazwy, cyfry i daty były poprawne i zgodne z oryginałem. Jako biuro tłumaczeń dbamy też o prawidłową pisownię imion i nazwisk, zgodnie z paszportem lub dokumentami podróży, aby dokumenty były przetłumaczone spójnie i jednolicie z innymi dokumentami klienta oraz jednoznacznie identyfikowały osobę. Jest to gwarancją pomyślnego załatwienia spraw w urzędach, na uczelni lub w sądzie. Jest to bardzo ważne szczególnie przy tłumaczeniu z języków, które maję inny alfabet niż łaciński.

Za wyznacznik naszej pracy obieramy sobie satysfakcję naszych klientów, których grono cały czas się powiększa. Przetłumaczyliśmy już miliony stron tekstów i dokumentów różnego typu. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą. Nawet, jeżeli nie zdecydujecie się Państwo na zamówienie u nas tłumaczenia, chętnie doradzimy kiedy i jakie dokumenty warto uwierzytelnić przez tłumacza przysięgłego, a kiedy wystarcza tłumaczenie zwykłe.

Zapewniamy też ustnych tłumaczy przysięgłych na akty notarialne, na ślub, do urzędu, sądu albo na przesłuchanie.

Dla Państwa wygody oferujemy dostawę tłumaczeń pod wybrany adres kurierem, do dogodnego dla Państwa paczkomatu InPost lub pocztą.

Prosimy przed zostawieniem dokumentów do tłumaczenia sprawdzić u nas dyspozycyjność tłumacza w danej parze językowej. Wysyłając nam zdjęcia lub skany dokumentów możecie Państwo w ciągu zaledwie 1 godziny uzyskać wycenę i termin tłumaczenia, a jeżeli będzie on dogodny – wówczas potwierdzić zamówienie mailem. Zamówienie można opłacić elektronicznie w ciągu chwili przez Przelewy24, blikiem lub tradycyjnym przelewem bez odwiedzania biura. Prosto i wygodnie.