Tłumaczenia przysięgłe notarialne aktyAmar24.pl


Tłumaczenia przysięgłe są konieczne zawsze wtedy, gdy dysponujemy dokumentami w innym języku niż polski. Wymagają one potwierdzenia ich zgodności z oryginałem. Tylko takie dokumenty mogą Państwo przedstawić w większości polskich instytucji. Najczęściej tłumaczonymi przez nas dokumentami są akty urodzeń, akty zgonów, akty małżeństwa, dowody osobiste, karty pobytu oraz prawa jazdy. Dokonujemy również przekładu wszelkich decyzji administracyjnych, zaświadczeń urzędowych oraz dyplomów i świadectw szkolnych. Nasi tłumacze dokonują uwierzytelniania wcześniej przetłumaczonych dokumentów.  Czytaj więcej..

O nas

Tłumaczenia przysięgłe ustne

Tłumaczenia przysięgłe ustne polegają na tworzeniu przekładu w czasie rzeczywistym. Dokonuje się ich w każdej sytuacji, która wymaga złożenia podpisu u notariusza przez osobę, która nie zna języka polskiego. Obecność tłumacza przysięgłego może być także niezbędna w Urzędzie Stanu Cywilnego podczas dopełniania formalności związanych z zawarciem związku małżeńskiego. Osoby dokonujące tłumaczeń przysięgłych ustnych to najlepsi specjaliści, dlatego doskonale sprawdzą się również podczas oficjalnych spotkań biznesowych. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im sprostać nawet najbardziej wymagającym sytuacjom.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów są dla wielu naszych klientów koniecznością, aby szybko i sprawnie załatwiać swoje sprawy w polskich urzędach i instytucjach. Właśnie dlatego dokonujemy szybkich i fachowych tłumaczeń najważniejszych dokumentów urzędowych, takich jak dowód osobisty, karta pobytu, czy akt urodzenia. Nasi pracownicy dokonają dla Państwa również kompletnego tłumaczenia dokumentacji samochodowej. Wszystkie dokonane przekłady pozwalają naszym klientom na sprawne poruszanie się na terenie Polski i załatwienie wszystkich formalności. Wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy przysięgłych sprawia, że są oni jednymi z najlepszych w kraju. Cieszymy się zaufaniem wielu osób, które już sprawdziły nasze kompetencje i zostały naszymi stałymi klientami. Nasze wysokie kwalifikacje idą w parze z bardzo atrakcyjnym cennikiem usług. Wszystko to sprawia, że już dziś warto rozpocząć z nami współpracę! Tylko u nas uzyskają Państwo najlepsze tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenia przysięgłe notarialne

Tłumaczenia przysięgłe notarialne to niezwykle ważne tłumaczenia przysięgłe. Obejmują one wszystkie dokumenty tworzone w obecności notariusza i potwierdzone jego podpisem. Choć najczęściej przekładane są akty notarialne , w tym testamenty, darowizny oraz dokumenty związane z prawem do własności nieruchomości, nasi pracownicy przetłumaczą dla Państwa wszystkie potrzebne dokumenty.


Tłumaczenia przysięgłe sądowe

Tłumaczenia przysięgłe sądowe stanowią ważny element działalności naszej firmy. W niezwykle atrakcyjnych cenach dokonujemy przekładów wszystkich dokumentów niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia postępowania sądowego. Należą do nich przede wszystkim pozwy oraz odpowiedzi na nie, opinie biegłych, materiały dowodowe oraz wyroki. Wszystkie tłumaczenia powstają w możliwie jak najkrótszym czasie, gdyż niejednokrotnie jest on na wagę złota. Nasze usługi są na szczęście dużo tańsze.